Menu
Wyszukiwarka
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 27
W tym miesiącu: 853
Wszystkich: 1313
Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktualnych wydarzeniach w ACK zapisz się na NewsletterAktualności

Przejdź do archiwum

Zmiana terminu na 24 lutego 2021

18 listopada - Michał Wiśniewski Akustycznie cz. I - A NIECH GADAJĄ… NOWOMODNI.PL TOUR !!! Pierwsza odsłona akustycznych koncertów Michała Wiśniewskiego. Usłyszymy na nich największe przeboje Michała i zespołu Ich Troje, w wersjach akustycznych, na żywo! Zaczarują nas dźwięki płynące z pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych... Te koncerty z pewnością pozostaną na długo w pamięci każdemu, kto postanowi udać się na to muzyczne wydarzenie! Podczas koncertów usłyszymy jednak nie tylko samego Michała, ale również Anię Świątczak - wokalistkę zespołu Ich Troje, której wspaniały głos w przepięknych balladach przyprawia widza o wzruszenie. Oprócz największych hitów Michała, takich jak "A wszystko to…" , "Powiedz", "Zawsze z Tobą chciałbym być", "Kochaj mnie Kochaj" czy "Wypijmy za to!", usłyszymy również utwory takie jak "A niech gadają", "Mandy", "Nienawiść" , "Czekanie", "Papierosy, wóda, sex", czy "Zawsze naprzód nigdy wstecz". Zapraszamy serdecznie na 120 minut muzycznej uczty! Artysta przygotował na ten koncert trzy różne rodzaje biletów, a dwa z nich dają Państwu możliwość spotkania z Michałem twarzą w twarz po koncercie!

24 luty 2021

godzina 19.00

bilety do kupienia www.kupbilecik.pl

Dodano: 2020-03-09 12:10:00

Zmiana terminu na 12 czerwca 2021

24 listopada - Andrzej Sikorowski - Zapraszamy Państwa na niezwykle poruszający Jubileuszowy Koncert - Andrzeja Sikorowskiego - wokalisty, wieloletniego lidera Grupy pod Budą i autora większości jej utworów, w duecie z córką - Mają Sikorowską, przy wsparciu jednego z najlepszych polskich gitarzystów Jacka Królika oraz Gertrudy Szymańskiej i Tomasza Kupca. Podczas koncertu Artysta przeprowadzi widzów przez świat swoich największych przebojów napisanych dla grupy Pod Budą (Kap, kap, płyną łzy) czy śpiewanych poza nią, takich jak: Kraków Piwna 7, Lecz póki co żyjemy, Na całość, Nie przenoście nam stolicy do Krakowa, Ale to już było, oraz pochodzące z trzech wspólnie nagranych z Mają płyt (Kraków-Saloniki, Sprawa rodzinna, Okno na Planty). Projekt jest połączeniem dwóch muzycznych pokoleń i kultur, polskiej oraz greckiej, opowieścią o rodzinie, która łączy dwie tradycje, jednak zawsze z naciskiem na ich wymowę, liryzm, z tezą, że konsekwentna poetycka wypowiedź może oprzeć się komercji. A w tle rodzinne miasto Andrzeja S. - Kraków.

Andrzej Sikorowski - śpiew, gitara, prowadzenie koncertu, autor tekstów, kompozytor Maja Sikorowska - śpiew (również w języku greckim) Jacek Królik/ Jarosław Meus - gitary Tomasz Kupiec - kontrabas Gertruda Szymańska - perkusja, instrumenty perkusyjne oraz Alek Galas - realizator dźwięku.

12 czerwca 2021

godzina 19.00

Bilety do kupienia: www.kupbilecik.pl

Dodano: 2020-03-09 12:09:00

Niniejszym informujemy iż w związku z niestabilną sytuacją epidemiologiczna, spektakle w Częstochowie zaplanowane na termin 26.09.2020 zostają przeniesione na termin 8.11.2020.

Bilety zakupione na terminy w 2020 roku zachowają swoją ważność, bileterie poinformują czy będzie istniała konieczność wymiany.

Szczegóły na naszej stronie www.tomekiprzyjacielenazywo.pl i na facebooku.

Bilety na nowy termin 8.11.2020 będą dostępne na eBilet.pl oraz Ticketmaster.pl

Wszystkich fanów Tomka zapraszamy do udziału!

Organizator: Good Walk

www.tomekiprzyjacielenazywo.pl

https://www.facebook.com/tomekiprzyjacielenazywo/

https://www.instagram.com/tomekiprzyjacielenazywo/

Zapraszamy na wspaniały show z udziałem aktorów i ruchomych lokomotyw TOMEK I PRZYJACIELE! Premierowy spektakl „Tomek ratuje cyrk” z udziałem bohaterów bajki i serialu będzie można zobaczyć w 10 polskich miastach. Tomek i Przyjaciele bilety już w sprzedaży!

Ciuch-ciuch! Tomek i Przyjaciele, bohaterowie wspaniałej bajki wreszcie przyjeżdżają do Polski! Zapraszamy na wspaniałe muzyczne show z udziałem bohaterów kultowej bajki, która cieszy i bawi polską publiczność od ponad 25 lat!

Tym razem sympatyczne i wesołe lokomotywy zabierają dzieci w magiczną, teatralną podróż! Na scenie zobaczymy bohaterów kultowej bajki na żywo, naturalnej wielkości. Znane i lubiane piosenki w polskich wersjach językowych, śpiewane będą przez roztańczoną grupę aktorów. Widzów w każdym wieku oczaruje wspaniała scenografia, której najważniejszą częścią są poruszające się po scenie lokomotywy! Czwórkę nierozłącznych przyjaciół: Tomka, Piotrusia, Gabrysia i Kubę czekają wspaniałe przygody, podczas których spotkają oni niezwykłe postacie, w tym niezapomnianego Grubego Zawiadowcę! Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspaniałą opowieść o tym, jak dzielny Tomek ratuje cyrk.

Widowisko jest polska wersją międzynarodowego hitu przygotowanego w Holandii, który ciągu ostatnich 4 lat zobaczyło ponad 300 tys. widzów w całej Europie. W teatrze, tak jak na ekranie, Tomek i jego przyjaciele zapraszają dzieci do świata wyobraźni i historii. Dzieci zaczynają przygodę ze swoimi pociągowymi przyjaciółmi i doświadczają ponadczasowych lekcji odkrywania przyjaźni i współpracy.

 

(zmiana daty z 29.03.2020, a później z 26 września)

8 listopada

godzina: 10.00, 12.30, 15.00

Bilety do kupienia www.ebilet.pl

Dodano: 2020-03-09 11:36:00

26 lutego 2021 - Wielka Gala Polskich Tenorów - W koncercie wystąpią wspaniali tenorzy Jacek Szymański, Sławomir Naborczyk oraz prawie tenor (bas ) Dariusz Stanisław Wójcik, którym na fortepianie towarzyszyć będzie wybitny pianista Rafał Lewadowski. Widzowie usłyszą znane i lubiane utwory w klasycznym i bardziej popularnym repertuarze.

26 lutego

godzina 19.00

Dodano: 2020-03-07 10:32:00

Zmiana terminu na 25 marca 2021

17 października - Andrzej Piaseczny to wokalista, którego raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Znany jest nie tylko z wielu posiadanych na swym koncie albumów, ale także z kilku ról w filmach czy serialach oraz z bycia jurorem w programie TVP2 The Voice of Poland. Choć w 2017 roku świętował już 25 lat na scenie muzycznej, to nie spoczął na laurach i rozpoczął nowy rozdział w swojej karierze nagrywając w międzyczasie kolejny, wyczekiwany przez wielu krążek – „O mnie, o tobie, o nas”.

Fani wokalisty po raz pierwszy będą mieli okazję usłyszeć go w specjalnych, kameralnych warunkach, a zarazem w wyjątkowych aranżacjach. Będzie to szczególny występ, który zapewni bliską, niemal intymną atmosferę koncertową. W takiej oprawie, największe przeboje artysty, a także wyselekcjonowane przez niego jego ulubione utwory, z pewnością będą brzmiały wyjątkowo!

25 marca 2021

otwarcie: godz. 18.00, start: godz. 19.00

Bilety: W cenie od 119 zł - online w Going.. https://goingapp.pl
Stacjonarnie w salonach empik w całej Polsce.

Dodano: 2020-03-07 10:31:00

Pierwsza strona Poprzednia strona 1 2 3 Następna strona Ostatnia strona

(c) pcz.pl/swfis 2011 kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów zabronione